Kariyer

İletişim

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Faks: (212)-296-9764

İletişim Formu

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.

Ek Bilgi

Ek Bilgi:
Firmamız büyükmekte olan markalarını var gücüyle temsil eder. 

Firmamız Satış ve Pazarlama, Pazarlama ve İletişim, Strateji ve Planlama ve son olarak Bilgi ve Bilişim Teknolojileri bölümlerinden oluşmaktadır.

Satış, Pazarlama ve İletişim aslında birbirinden ayrılmaz konular olmakla beraber, bizim inancımıza göre çağımızda, pazarlama, satış bölümünden sonra kendi başına firmaya hareket ve yönlendirme kabiliyetleri verebilen çok önemli bir bölümdür. Ayrıca, iletişim konusu ise pazarlamanın en temel ve öncelikli konularından biridir. İyi iletişim, iyi pazarlamadır...

Bu sebepten dolayı firmamızda bölümler birbirine yatay olarak bağlıdır. Bu bölümler kendi içlerinde dikey olarak uzar.
Strateji ve Planlama bölümü ise Satış ve Pazarlama bölümlerinden gelen verileri metodik biçimde harmanlayarak ve yorumlayarak satış ve pazarlamaya destek verir.

Firmamız kendi bünyesinde oluşturduğu Bilgi ve Bilişim teknolojileri bölümü ile günümüzün gereklerini karşılamak, bilgi akışını daha iyi kontrol edebilmek, müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek ve daha hızlı olabilmek için gerekli alt yapının tesisini sağlamaktadır.

Başvurularınızı tamamlamak için aşağıdaki formu doldururarak bilgilerinizi tarafımıza gönderiniz. 

Özellikle özgeçmişinizi aşağıdaki mesaj bölümüne kopyalayarak tarafımıza iletiniz.
kariyer