Hakkımızda

1980 yılında kurulan firmamız, Alfa Tekstil ve İhtiyaç Maddeleri, İthalat ve İhracat A.Ş. 2001 yılına kadar farklı sektörlerde faaliyet göstermiştir. 2001 yılında sağlık sektörüne Okamoto erkek prezervatifi ile adım atan ALFATİM bu sektörde 6 yıllık faaliyetinden sonra Türk Kozmetik sektörüne yeni bir soluk getirmek ve tüketiciyi kaliteli ve çağdaş ürünlerle buluşturmak için 2007 yılından itibaren Barielle Tırnak, El ve Ayak bakım Ürünleri, St Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri ve 2011 yılı itibariyle de yeni ürünlerimiz AminoGenesis 60 Saniyede Kırışıklık giderici ve Lash Genesis Kirpik uzatıcıyı hizmetinize sunmuştur.


Hedefimiz; ilkelerimizden ve müşteri odaklı üretim anlayışımızdan vazgeçmeden güvenirlilik ve dürüstlük, yasal ve etik çalışma, sorumluluk ve gizlilik kavramlarıı benimseyerek ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Sürekli gelişimi temel ilke olarak benimseyerek müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürün sunmak başlıca hedefimizdir.

30 yılı aşkındır faaliyet gösteren ALFATİM A.Ş. koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen ve çözüme ulaşmak için tüm kaynakları değerlendiren firma anlayışından hiç ödün vermemektedir.

alfatim